مشاوره و سفارش

پشتی ترمه

نوعی پارچه گران‌بهای بافته‌شده از الیاف بسیار لطیف است که از صنایع دستی نساجی نفیس ایران می‌باشد.نقش‌های منحنی مانند بته جقه و گل‌های شاه‌عباسی در رنگ‌های مختلف در ترمه به کار می‌رود.

کفش ترمه

کفش‌های ترمه به دلیل پرنقش و نگار بودن قابلیت ست بالایی دارند و می‌توانید با اکثر لباس‌های خود ست کنید. برای تمیز کردن کفش‌های ترمه نیازی به استفاده از روغن، واکس و… نبوده و کافی است تنها با یک پارچه تمیز مرطوب رویه سطح کفش پاکیزه گردد. مناسب برای هدیه دادن به عزیزانتون و خانم‌هایی که پوشش سنتی و اصیل ایرانی را می‌پسندند.

کیف ترمه

ترمه نوعی پارچه گران‌بهای بافته‌شده از الیاف بسیار لطیف است که ازصنایع دستی نساجی نفیس ایران می‌باشد . ترمه با طرح‌های بسیار متنوعی در نقاط مختلف ایران بافته می‌شود و ترمه یزد به زیبایی بسیار معروف است. برای ترمه‌بافی از ابریشم و پشم مرغوب با الیاف بلند استفاده می‌کنند . اصولاً پارچه ترمه به سبب بافت منحصر به فرد و به دلیل تراکم زیاد پودهایش از یک مقاومت نسبی مطلوب برخوردار است و در مجموع پردوام تر از بقیه انواع پارچه است نخ‌ها با رنگ گیاهی و مواد مصنوعی طبیعی و بیشتر به رنگ‌های عنابی،قرمز،سبز، نارنجی ، بنفش و مشکی رنگرزی می‌شوند.

خرید کیف ترمه زنانه

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پشتی ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیف ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
کفش ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
شاه نشین-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه ما، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع ترمه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه ما

فاطمه باقری

Call Now Buttonتماس بگیرید